[RPG] Cosmin - 1h - National Guard

Esti bun pe server si vrei sa conduci o factiune? Atunci creeaza o aplicatie in acest topic .
Locked
User avatar
Cosminn
Membru
Membru
Posts: 2
Joined: 3 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

3 years ago

Cum te numesti?: Ma numesc Cosmin

Cate ore jucate ai?:0,99

Poza de la /stats: [Please login or register to view this link]

Descrie-te in minimum 30 de cuvinte: Ma numesc Cosmin,sunt un baiat de treaba cu cei 7 ani de acasa, am simtul umorului, locuiesc in Galati, sunt de gasca si calm, nu ma cert cu persoane.

Care sunt hobby-urile tale?: Sa ies afara cu prietenii,sa ma plimb,sa joc rugby si fotbal.

Ce planuri de viitor ai pe server?: Sa ajung un admin mai mare si sa le fiu alaturi subalternilor din National Guard

Ce te atrage la aceasta factiune?: Ma atrage faptul ca este o factiune care este legata de lege si imi place foarte mult

De ce consideri ca meriti lider?:Merit sa fiu lider pentru ca stiu cum se procedeaza

Cum crezi ca ar trebui sa se comporte un lider exemplar?: Un lider exemplar ar trebuie sa se comporte ca atare cu subalternii lui.

Care sunt scopurile tale cu privire la aceasta factiune?: Sa le fiu alaturi celor din factiune si sa ii ajut cu ce au nevoie

Ce te face sa crezi ca vei stii cum sa procedezi la reclamatiile membrilor?: Calmul si seriozitatea
User avatar
Aneimar
Fondator
Fondator
Posts: 1901
Joined: 8 years ago
Location: RO - DE
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Zodiac:
Age: 28
Contact:
Status: Offline
Romania

3 years ago

:acceptat:
Am rugamintea sa te ocupi de sectiunea NG de pe forum , vei primi acolo moderator
Am rugamintea sa te ocupi pe panel la aplicatiile pentru factiunea in care esti lider .
:tc:
Image


|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|
Locked

Return to “Aplicatie Lider”