[JB] cerere unban GabyMafia

:fun Crezi ca ai fost banat pe nedrept? Aici poti face o cerere unban
Locked
User avatar
GabyMafia
Membru
Membru
Posts: 62
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

NICK:GabyMafia
IP:89.136.47.59
STEAM ID:no
DATA / ORA:19:42
ADMIN:ROBOTZEL
DOVEZI:nu am ca eu in folder de la cs 1.6 nu imi apare folderu cu pozele

SI EU NU AM WALL
User avatar
Joseph
Membru
Membru
Posts: 301
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

[Please login or register to view this link]
Se vede clar cum ii vezi pe playeri prin perete si chiar daca e de la cs tot ar trebui sa ramai cu ban deoarece daca sti ca ii vezi prin perete dc nu iti schimbi cs? E vina ta ca ai pastrat cs ala in care ii vezi prin perete de parca ai cod ai primit prea multe sanse nu meriti sa mai ei unban si chiar daca ai lua ar fi aceiasi poveste peste o zi deci mai bine ramai cu banu!
User avatar
GabyMafia
Membru
Membru
Posts: 62
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

nu am wall neen nu intelegii nici tu cica am eu wall toata lumea stie ca eu nu am wall si nu e vina mea ca e din cauza cs-ului
User avatar
Joseph
Membru
Membru
Posts: 301
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

GabyMafia wrote:nu am wall neen nu intelegii nici tu cica am eu wall toata lumea stie ca eu nu am wall si nu e vina mea ca e din cauza cs-ului
1. Este vina ta ca ai pastrat acel cs in care ii vezi pe playeri ca si cum ai avea wall
2. Degeaba spui tu ca alti playeri spun ca nu ai wall cand defapt ei s-au bucurat ca au scapat de tine ca s-au saturat sa ii omori prin perete si nu mai nega, eu eram pe linie si m-ai omorat prin perete din turn cu awp.
3. Sper sa luati in considerare Barlap/Daniel/Robotzel la ce spun: degeaba ii dati unban el a doua zi dupa unban intra iar pe sv cu acel cs ca sa aiba avantajul sa ii vada prin perete pe player asa e si asa o sa ramana aceasta persoana el nu se va schimba niciodata sau nu va schimba niciodata cs deoarece wg nu detecteaza nimic ca e de la cs si din prima zi de cand joaca a dat peste 1000 de teste wg si erau curate si el avea cs in care vedea playeri prin perete ca unele cs-uri nivida. Nu mai merita iertat! :11: :68:
User avatar
D3nyo.
Membru
Membru
Posts: 117
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

[Please login or register to view this link]
Nu e vina cs-ului ci faptul ca baiatul joaca cu renderul software. Acest software functioneaza gen ca un wall si de cele mai multe ori este interzis pt ca sunt unele sanse sa vezi jucatorii prin pereti daca stau aproape de vreun zid. Am intalnit si eu cazuri din astea... ce ar trebui sa faca este sa isi schimbe renderul pe D3D sau OpenGL.
User avatar
ForTzaSteaua
GFX-Team
GFX-Team
Posts: 1757
Joined: 7 years ago
Location: CSGAMERS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

D3nyo. wrote:[Please login or register to view this link]
Nu e vina cs-ului ci faptul ca baiatul joaca cu renderul software. Acest software functioneaza gen ca un wall si de cele mai multe ori este interzis pt ca sunt unele sanse sa vezi jucatorii prin pereti daca stau aproape de vreun zid. Am intalnit si eu cazuri din astea... ce ar trebui sa faca este sa isi schimbe renderul pe D3D sau OpenGL.

Aprob ce a zis Denyo. Această problemă cu software îl are ori ce cs, probabil joci pe software că ai un pc/laptop destul de slăbuț, nu ? Eu când aveam laptop slăbuț jucam pe software pentru că aveam în jur de 60 fps constant, pe OpenGL aveam 20 fps . Într-adevăr, vezi uneori playeri prin pereți dar nu mereu
User avatar
Alex Boxer
Membru
Membru
Posts: 649
Joined: 7 years ago
Location: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline

6 years ago

:pro: Nu are wall baiatu :| Si eu jucam pe software si pe toate mapele se intampla sa ii vezi prin pereti ! Mi sa intamplat :|
User avatar
Barlap
ViP
ViP
Posts: 2354
Joined: 8 years ago
Location: Videle
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Contacteaza-ma pe skype sa facem o verificare.
User avatar
Barlap
ViP
ViP
Posts: 2354
Joined: 8 years ago
Location: Videle
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

:refuzat: Gasit cu OpenGL32.dll(wallhack) la teamviewer :tc:
Locked

Return to “Cerere UnBan”