Reclamatie ZoNNaN

Fă-i o reclamație unui admin care nu respectă regulamentul.
Locked
User avatar
NisTeodor
Membru
Membru
Posts: 2
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

★ Nick : Teodor
★ Nick Admin : ZoNNaN
★ Data/Ora/Harta : 28.02.2018/15:10/Fy_snow
★ Motivul reclamatiei : Ban fara motiv .
★ Descrierea situatiei :Ma jucam pe server si ma trezesc cu ban, noroc ca am ip dinamic.. deaia nu am facut nici cerere unban ci direct reclamatie. Il astept aici sa posteze dovada banului.
★ Dovada : [Please login or register to view this link]
User avatar
ZoNNaN
Membru
Membru
Posts: 14
Joined: 6 years ago
Location: Undeva in Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Status: Offline

6 years ago

1. in primul rand odata ce primesti ban/ kick de ce mai dai reconnect ? e frustrant sa faci asta . Daca am decis sa dau ban/kick inseamna ca am un motiv pentru care fac asta .
2. Conform regulamentului am sa prezint dovada : [Please login or register to view this link]
Sper ca este de ajuns . Am vrut sa mai folosesc si amx_ss ,dar am considerat ca nu mai este cazul . Acesta este si motivul banului repetat ! KYS(S) baby :* .
User avatar
NisTeodor
Membru
Membru
Posts: 2
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

ZoNNaN wrote:1. in primul rand odata ce primesti ban/ kick de ce mai dai reconnect ? e frustrant sa faci asta . Daca am decis sa dau ban/kick inseamna ca am un motiv pentru care fac asta .
2. Conform regulamentului am sa prezint dovada : [Please login or register to view this link]
Sper ca este de ajuns . Am vrut sa mai folosesc si amx_ss ,dar am considerat ca nu mai este cazul . Acesta este si motivul banului repetat ! KYS(S) baby :* .

Demo de 15 secunde? :15: ai auzit de steam si joc la sunet? Slabule lasa limbaju ala din 2000 deoparte si vino cu argumente concrete! :)))) Nu pot sa cred cat poti fi de slab si totodata plin de sine, sigur pe tine ca tu esti cel mai bun, asta reiese din limbaju tau :))) Cum sa faci ma demo cu numele Teodorwall? xD Doamne deci mor, n am mai intalnit asa ceva .. Sper sa vina cat mai repede detinatorul sau detinatorii ..
User avatar
Bogdan
Membru Fidel
Membru Fidel
Posts: 66
Joined: 8 years ago
Location: RO - DE
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 27
Contact:
Status: Offline

6 years ago

Voi verifica acel demo sunt curios dacă adminul Zonnan a procedat corect.

EDIT: Am verificat demoul, esti liber sa joci in continuare pe server deoarece nu a fost decat o faza care nu m-a facut clar daca ai wall sau nu. Adminul ZoNNaN v-a primi avertisment.

:tc:
Fondator - DJ.CSGamers.Ro


Image


DJ Bogdan - Official Page
Image
https://www.DJBogdan.com - Feel The Music
Image
Locked

Return to “Reclamații Admini”