[JB]Propunere

ImageDaca aveti vreo idee stralucita, scrieti si voi aici un topic :D
Locked
User avatar
<<<Evil>>>
Membru
Membru
Posts: 62
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

5 years ago

As vrea sa se adauge pe server o modalitate usoara de a castiga chipsurile si m-am gandit sa se bage de gen un jackpot,coinflip,barbut sau chiar pariuri cand esti mort cand aia dau lr sau macar
sa pot da chipsuri la altcineva(daca e sa imi spuneti si mie)si o intrebare:Cand va ganditi sa bagati in shop oficial acces la microfon ca nu merge ca cica e in lucru si stiu ca uni zic ca daca vrei sa vorbesti la microfon de la t iati grad dar eu zic ca daca tot as pus-o in shop sa o finalizati va rog+muzici noi la music menu de la simon ca pun pariu ca toti s-au saturat de muzicile acelea

Sper ca ideeile mele sunt folositoare si va rog rezolvati cu acces la microfon din shop :sandu :18: :18:
User avatar
AndreiYT
Membru
Membru
Posts: 180
Joined: 7 years ago
Location: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Status: Offline

5 years ago

:pro: doar la ideea de a da chipsuri la alt cineva in rest nu.Iar treba cu microfonul o sa se rezolve cel mai probabil.
User avatar
-RoyalAndrei-
Membru
Membru
Posts: 265
Joined: 6 years ago
Location: Undeva
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 18
Status: Offline

5 years ago

la barbut pariuri :contra: avem /quiz daca s-ar face si barbut si alte chestii s-ar face spameri cuuu chipsuri care nici macar o runda nu o sa mai poti face ca isi cumpara deagle si e super enervant


cat despre acces la microfon :contra: cumperi si apoi vin totii copii disperati de tipa de te dor urechiile + la muzicile din meniu :pro:



lol ma simt ca un agramar ca nu am mai pus demult mana pe tastatura :))
User avatar
Barlap
ViP
ViP
Posts: 2354
Joined: 8 years ago
Location: Videle
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

5 years ago

:acceptat: Vom incerca sa rezolvam la update :tc:
Locked

Return to “Discutii|Sugestii|Pareri”