[RPG] Cosmin - 0,18h

Esti bun pe server si vrei sa ne ajuti? Atunci creeaza o aplicatie in acest topic .
Locked
User avatar
Cosminn
Membru
Membru
Posts: 2
Joined: 3 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

3 years ago

Cum te numesti?: Ma numesc Cosmin

Cate ore jucate ai?: 0,18

Poza de la /stats: [Please login or register to view this link]

Varsta?: 17 ani

Descrie-te in minimum 30 de cuvinte: Ma numesc Cosmin,sunt din Galati, sunt un baiat de treaba,de gasca, cu simtul umorului, ma inteleg bine cu lumea, ii respect pe cei care ma respecta si pe mine, si imi place foarte mult sa ma joc pe calculator.

Care sunt hobby-urile tale?: Sa ies afara cu prietenii,sa ma joc fotbal, rugby, Sa-mp.

Ce planuri de viitor ai pe server?: Sa ajung admin si sa ajut playerii cu ce au nevoie

Ce te atrage la aceasta functie?: La aceasta functie ma atrage faptul ca este o functie destul de ok, care poate ajuta niste playeri cu informatii pe care nu le stiu.

De ce consideri ca meriti sa fii Helper?: Pentru ca stiu comenzile si vreau sa ajut comunitatea

Care sunt scopurile tale cu privire la aceasta functie?: Sa fiu cat mai serios cu playerii de pe acest server pentru a-i putea ajuta in orice moment

Ce te face sa crezi ca vei stii cum sa procedezi la reclamatiile membrilor?: Calmul si seriozitatea
User avatar
Aneimar
Fondator
Fondator
Posts: 1901
Joined: 8 years ago
Location: RO - DE
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Zodiac:
Age: 28
Contact:
Status: Offline
Romania

3 years ago

:acceptat: in teste
:tc:
Image


|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|
Locked

Return to “Aplicatie Helper”